Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları

Yatak odalarımız evimizin en önemli odası olmalı. Bu oda da bütün yorgunluğumuzu deliksiz bir uyku ile geride bırakabiliriz.

Nasıl Bir Yatak Odası Modeli Seçmeliyiz?

Modern, klasik, hem klasik hem şık bir tarzı mı olmalı. Ben birkaç modelden bahsetmek isterim böylece karar vermeniz kolay olacaktır.

Koyu Tonlara Ne dersiniz?

​​​​​​Antrasit yatak odası takımı koyu ve açık kahverengi ile antrasit gri kullanılmış. Dolap kapakları sürgülü ve yarım aynalı şeklinde, şifonyeri ise mükemmel çok şık ve farklı bir tasarımı var. Şifonyerinizin büyük raflı bir kısmı ve ince iki çekmecesi var. Ayakları ise çekmece kısmından ince ve uzun bir zariflikte aşağıya iniyor. Altın sarısı renginde detayları mevcuttur. Yatak başlığı ise antrasit gri kumaş ile kaplı yarım dikdörtgenlere sahip. Kahverengi ahşap baza ile tamamlanmış. Fiyatı ise 4.490 TL.

Açık Tonlara Ne dersiniz?

Sizlere açık kahverengi ile beyazın uyumunu anlatmaya çalışacağım. Venedik yatak odası modeli açık renk sevenler için tasarlanmış. Altı kapaklı dolabının dört kapağı boydan aynalı olarak yapılmış. Kenarlardaki iki kapağın ortasında kabartmalı desen bulunuyor. Kulpları ise altın sarısı renginde yuvarlak bir tarzda olmuş. Yatak başlığı koyu renkte asimetrik dikiş detaylarına sahip ve kahverengi baza ince yerden yüksek ayakları ile çok şık olmuş. Şifonyerine gelince altıgen bir aynası var bir çekmece birde gizli bölmeleri olan çekmecesi var. Uzun ince bacakları sizin rahat oturmanızı sağlayacak. 7. 800 TL.

Beyaz Renk Yatak Odası Modeli

​​​​​​Harman yatak odası modeli beyaz ve şeritlerde kullanılan altın sarı ile saf bir güzellik sergiliyor. Dört kapaklı dolabının iki kapağı boydan aynalı diğer iki kapağı ise kabartma ile süslenmiş. Yatak başlığı ise iki yastık şeklinde baza kısmı ise beyaz renkte içi üç bölmeden oluşuyor. Ayakları çok zarif ve klasik denebilir. Şifonyeri ise üç parçalı ve yuvarlak bir aynadan oluşuyor. Büyük raflı kısmının kapaklarında kabartma deseni kullanılmış. Fiyatı 12.750 TL. Hangisini seçerseniz seçin mutlu olacaksınız.

Bir yanıt yazın