Salon Takımı Modelleri

Ülkemizin geneline bakarsak biz kadınların lüks isteği hiçbir zaman bitmeyecektir. İsteriz ki salon takımlarımız misafirlerin gözlerine güzel bir şekilde hitap etmeli ki bizde övgü dolu kelimeler duyalım. Gelelim salon takımı modellerine.

​​​​​​Modern Salon Takımı

Modern salon takımı konforlu, rahat ve lüks bir takımdır. Genellikle kişiler isteklerini modern salon takımları yönünde kullanırlar çünkü göze güzel hitap eden ağır bir görünümü vardır tabii ki bu kişiden kişiye değişmektedir. Genellikle kanepe şeklinde olurlar ve baza mekanizması ile eşyaları kolaylıkla alabilmektedir piyasa değeri biraz yüksektir bu sizin seçiminize göre değişmektedir. Genellikle köşe tarzı mobilya modelleri olarak görmekteyiz fakat zengin seçenekleri de bulunabilmektedir. Odanızın büyüklüğüne göre iki berjer iki üçlü olarak modeli zengin lüks bir hale dönüştürebilirsiniz bu sizin seçiminize kalmaktadır.

Chester Koltuk Takımı

Chester koltuk takımı kapitone düğmeleri takılan baklava görünümü veren koltuk takımıdır. Birçok kumaş seçimi vardır. Genellikle kadife kumaş tercih edilir çünkü temizlik kolaylığı ve yumuşak bir yapısı ile kendisini ortaya çıkarır. Kadife kumaşın spor bir görünümü vardır ve genellikle parlak bir kadife kullanıldığında kendisini deri görünümü şeklinde göstermektedir.

Maliyeti de genellikle uygun bir meblağdır. Deri tercihi yapan kişiler de vardır fakat maliyeti biraz yüksek olabilmektedir. Salon takımı için güzel modellerden ve dekorasyonu tamamlamak için seçilebilecek şık, rahat seçilebilecek koltuk takımlarından biridir.

​​​​​​Avangart Salon Takımı

Oturma gruplarının en ağır modellerinden birisidir. Evlerin tüm zarafetini yansıtan koltuk takımıdır. Lüks görünüme sahiptir ve odanın zenginliğini göstermektedir. Genellikle misafirlere açılan bir koltuk takımıdır tüm güzelliğiyle kişileri büyüler. Kullanımı kolaydır genellikle ağır gold tonları kullanılır ve koyu renklerle bütünleşerek ortaya güzel bir görünüm çıkar.

Oturumu yumuşaktır yatak özelliği genellikle bulunmaz ve fiyat açısından genelde pahalıdır. Mobilyaların fiyatları genelde sizlerin seçimlerine bağlı olmaktadır siz nasıl seçerseniz sizin seçiminize göre fiyat artmaktadır ya da azalmaktadır. Mobilyalarda özel ölçü yaptırabilirsiniz bu sizlerin seçimlerine ve zevkinize kalmıştır. Önemli olan sizin ihtiyacınızı karşılaması ve zevkinize uygun bir model olmasıdır.

Bir cevap yazın