Oturma Odası Modelleri Ve Fiyatları

Gün bitiminde en çok rahat ettiğimiz, istediğimiz gibi hareket edebildiğimiz yer evimizdir. Gün boyu hissettiğimiz yorgunlukları üzerimizden atarken, televizyon karşısına geçip film keyif yaparken, misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlarken vaktimizin çoğunu harcadığımız yer oturma odasıdır. Yeni evlenenlerin, evlerini yeniden dekore etmek isteyenlerin en çok dikkat ettiği yer genellikle oturması olabiliyor.

İsterseniz modern isterseniz klasik bir şıklık yakalayarak yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. Şıklığın, sadeliğin, sportifliğin, zarafetin, dinamikliğin bir bütün oluşturduğu oturma odası takımları çeşitlilik gösteriyor. Evinizin büyüklüğüne uygun olarak tercih edeceğiniz oturma odası takımları, her koşulda evinize ferah bir hava katarak tüm ambiyansı değiştirecektir.

Oturma odası takımlarının vazgeçilmez parçaları olan koltuklar;

  • Renkleri,
  • Kumaşları,
  • Farklı yapıları,
  • Dokuları,
  • Renklerine göre birbirinden farklı kırlent modelleriyle evinizi daha şık, güzel ve modern bir yapıya kavuşturuyor.

Oturma odanıza uyum sağlayan aksesuarları tercih ederek kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Oturma Grubu Modelleri

Daha ferah, daha geniş, daha aydınlık, daha yaşanılabilir bir alan oluşturmak amacıyla her bir detayı özenle düşünülmüş birbirinden farklı oturma odası modelleri, bireylerin en çok vakitlerini geçirdikleri yaşam alanlarına sadeliği, sıklığı sunarken aynı zamanda spor ve dinamik modelleriyle bir yandan da spor ve konforlu modelleriyle rahat etmenizi sağlayacak. Seçeceğiniz oturma odası modelleri ile huzurlu, sıcacık, soft bir ortam oluşturabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı bir kenara bırakarak yaşanması mümkün olan oturma odası yaratmak istemez misiniz?

Oturma Grubu Fiyatları

Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri olan oturma odalarını kendi zevk ve isteklerine göre dekore etmek istediğinizde, karşınıza çıkacak olan fiyat aralığı 3000’den 15000’e kadar çıkmaktadır. Özel tasarım olarakta yaptırabileceğiniz oturma odası takımlarının fiyatları değişiklik gösterebilir.

Hem kendi cebinize uygun, hem de kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz oturma odasını oluşturabilirsiniz. Yapılan kampanyaları yakından takip ederek, istediğiniz yaşam alanını daha uygun bir fiyata dekore edebilir ve içinize sinen bir ortam oluşturabilirsiniz. Oturma odasında kullanacağınız aksesuarlar ile odaya hem şıklık hem de bütünlük katarak odanın tüm havasını değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın