Mutfak Modelleri ve Fiyatları 2021

2021 yılının mutfak modelleri nelerdir? 2021 yılı mutfak modellerinin fiyatları nelerdir? 2021 yılının moda mutfak renkleri nelerdir? Mutfak modellerinde en çok tercih edilen markalar ve fiyatları nelerdir?

2021 Yılının Mutfak Modası

Bu yıl mutfaklarda en çok tercih edilen renkler modern beyaz ve gri olarak öne çıkıyor. Klasik, Rustik ve Country tarzlarda da bu renklere rastlanıyor. Lake mutfak dolapları, inoks ankastre setleri ve akrilik beyaz mutfak dolapları da bu yıl oldukça gözdeler.

2021 Yılının En Çok Tercih Edilen Mutfak Modelleri

Lake Mutfak

Modern mutfak denilince ilk sırada kendine yer bulan bu mutfak modeli, parlak kapmalı lake kapak çeşitleriyle mutfağınızda ışıltılı ve temizliği gösteren oldukça zengin renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Akrilik Mutfak

Akrilik mutfak kolay temizlik ve leke tutmama özellikleriyle öne çıkan bir mutfak modelidir. Modern mutfakların en çok tercih edilenleri arasındadır. Akrilik mutfaklarda dolap kaplama malzemesi daha kalın, pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir.

Rustik Mutfak

Bu mutfak da gözde olarak seramik karolar, taş duvarlar, ham görünümlü ahşap ve kireç badana gibi doğallık, geleneksel ve samimi bir atmosfer yaratacak unsurlar kullanılıyor. Köy evleri, dağ evleri, müstakil evler ve eski tarz seven insanların vazgeçilmezleri arasında olan bu mutfak modeli bu sene oldukça popüler.

Country Mutfak

En önemli özelliği doğallık olan bu mutfak da işlenmemiş ürünler, doğal renkler ve doğal tasarımlar bulunuyor. Nostaljik, konforlu ve modern bir atmosfere sahip olan bu mutfak, açık raflar, camlı dolap kapakları, ahşap kulpları ve ahşap masaları

En Çok Tercih Edilen Markalar

Koçtaş Mutfak

Her cebe uygun fiyat imkanlarıyla hazır mutfak, mutfak mobilyaları, mutfak eşyaları ve mutfak aksesuarları bulabileceğiniz çok fazla çeşit ve farklı fiyat aralıkları sunuyor

İkea Mutfak 5.000-25.000 TL fiyat aralığı arasında değişiklik gösteren İkea tercih edilenler arasında

Kelebek Mutfak

5 yıl garantili ve ücretsiz projelendirme, nakliye, montaj imkanlarıyla tercih edilenler arasında

Lineadecor Mutfak %40 a varan indirim fiyatları ve KDV’siz seçenekleriyle tercih edilenler arasında

İntema Mutfak %45 ve %8 KDV indirim seçenekleriyle İndema Mutfak’ta listemiz de

Bir yanıt yazın