Kaldırım Taşları Neyle Boyanır?

Birçok bahçede ve özellikle de sokaklarda tercih edilen kaldırım taşları, bazalt, granit veya türevi taşlardan oluşmaktadır. Bu ürünlerin kaldırım yapımında kullanılmasının nedeniyse, dayanıklı olmaları, kolay uygulanabilir olmaları ve dekoratif bir görünüm oluşturuyor olmalarıdır. Ayrıca birçok yerde tercih edilerek uygulanmasının bir diğer nedeni, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor olmalarıdır.

Birçok yerde kullanılan kaldırım taşı çeşitlerini, sizde firmamız aracılığıyla kolaylıkla temin edebilirsiniz. Belirli renklerde temin edebileceğiniz doğal taşları, istediğiniz yerde gönül rahatlığıyla uygulayabilecek ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca bu taşları, isteğe bağlı olarak özel boyalar ile boyayabilir ve istediğiniz görünümü de verebilirsiniz.

Kaldırım Taşı Neyle Boyanır? Kaldırım Olarak Hangi Taşlar Tercih Ediliyor?

Kaldırım taşı kullanımında opsiyonlar oldukça geniştir. Seçilebilecek taşların, her birinin ayrı avantajları olmakla beraber, fiyatlarında da farklılıklar olacaktır. Fakat kaldırım yapımında kullanılabilecek olan bu taşların, genel manada hepsi uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kaldırım yapımında tercih edilebilecek birkaç doğal taş ise şunlardır;

  • Granit küp taşlar,
  • Bazalt küp taşlar,
  • Pembe andezi taşlar,
  • Traverten sarı küp taşlar.

Bu taşların tamamını firmamızdan sizde temin edebilir ve kaldırım taşı olarak kullanabilirsiniz.

Kaldırım Taşlarını Boyamak için

Park ve bahçe düzenlemelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal taşları, isteğinize ve göz zevkinize göre rahatlıkla boyayabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan ise, aşınmalara ve güneş ışınlarına dayanıklı kaldırım boyalarından temin etmek. Ardından boyayı, boya üzerinde belirtilen ürün ile belirtilen oranda seyrelterek kaldırımlara uygulayabilir ve renklendirebilirsiniz.

Boyama İşleminde Nelere Dikkat Etmeli

Kaldırımınızı boyamadan önce yapmanız gereken en önemli şey, taşların üzerini iyice yıkayarak temizlemek ve tamamen kurutmaktır. Bunun dışında boya seçimi de, kaldırım taşlarını boyamada büyük öneme sahiptir. O yüzden daima kaliteli boyalar tercih edilmelidir.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Taş Ürünleri

Parkınıza, bahçenize veya herhangi istediğiniz bir alana kaldırım uygulaması yapmak istiyorsanız, sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek yüksek kaliteli doğal küp taş ürünlerimizden satın alabilir ve istediğiniz yerlere kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Üstelik bizden alacağınız yüksek kaliteli ürünleri, diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın