Kaldırım Taşı Döşeme

Kaldırım taşı denilince akla hep cadde ve sokaklar geliyor. Oysa kaldırım taşını bahçemizdeki yürüyüş yollarından havuzlara kadar çok sık kullanıldığı gibi günümüzde iç mekân dekorasyonunun da bir parçasını oluşturuyor. Bu nedenle kaldırım taşı, artık sadece kamu sektörünün veya büyük şirketlerin değil herkesin ihtiyacı haline geliyor.

Kaldırım Taşını Kimler İçin Üretiyoruz

Aslında ürünlerimiz herkese hitap ediyor. Çünkü kaldırım taşı, birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Kaldırım taşının kullanımını bu derece yaygın yapan şeyin dayanıklılığı ve tabi malzemelerden yapılıyor olması olduğunu unutmamak gerekiyor.

Kaldırım taşı genel olarak;

  • Bahçe yürüyüş yollarında,
  • Havuz kenarlarında
  • Merdiven basamaklarında
  • Dekoratif maksatla duvarlarda,
  • Araç yollarında sıkça kullanım alanı buluyor.

Kaldırım taşının başka alanlarda da özellikle dekoratif maksatla sıkça kullanıldığını görülüyor.

Kaldırım Taşı Döşeme
Kaldırım Taşı Döşeme

Doğru ve Hızlı Üretim İçin Standardizasyon

Firmamız, standardizasyonun planlamanın temeli olduğu düşüncesiyle birkaç farklı boyutta üretim yaparak ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Bu kapsamda; 8X10X10, 6X8X8 ve 4X6X6 cm ölçülerindeki ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu ölçü standartlığı; ihtiyaç tespiti ve işçiliği kolaylaştırırken estetik bir görünüm sağlamada da sizlere yardımcı oluyor.

Standart ölçülerin kullanılması ağırlığa da yansıyor. Ağırlık; bir yandan yapılacak inşaatla ilgili mühendislik hesaplarında ihtiyaç kullanılırken diğer yandan nakliye konusunda gündeme gelen en önemli husus olarak dikkat çekiyor.

Hesaplamalarda; 8X10X10 cm ölçülerindeki bir kaldırım taşı için ağırlığı 2-2,25 kg olarak gerekiyor. Ebat ölçüleri standart olmasına rağmen ağırlığın belli bir aralıkta olması tamamen taşın doğal yapısından kaynaklanıyor. Bu nedenle tüm taç ölçülerinde, ağırlık belli sapmalar dahilinde hesaplanabiliyor.

Hangi Çeşitleri Üretiyoruz

Üretimlerimizi geniş bir ürün yelpazesinde yapıyoruz. Granit karo, granit bordür, granit yağmur oluğu, tamburlu granit küp taş, granit merdiven basamağı, doğal kırım granit bordür, sulu kesim granit küp taşı, granit parke taşı ve Arnavut kaldırımı taşı bunlardan sadece bir bölümünü oluşturuyor. Yüksek teknoloji ve özenli işçiliği birleştirdiğimiz tesislerimizde sizin için en iyisini üretiyoruz.

Kaldırım Taşı Fiyatları

Firmamız, Kaldırım taşları satışında fiyatları konusunda da iddialıdır. Ürettiğimiz her ürünün kalite ve fiyat karşılaştırmasını gelin birlikte yapalım. İhtiyaç duyduğunuz alan ve taşların ölçülerini dikkate alarak hizmet sunmak için bize ulaşın.

Bir yanıt yazın