Kaldırım Taşı Desenleri

Doğal parke taşları Ocaklar ve dekoratif taşlar arasında en meşhur taş parke taşıdır. Yapı olarak uzun hizmet ömrü nedeniyle günümüzde birçok ilde yer altı çalışmalarında dikkat çeken bu taşa parke taşı denilmektedir. Granit Parke taşları kuvars ve felpat yapısından oluşmaktadır. Ayrıca mika amfibol içeren granit, piroksen, plütonyum magmatik kaya ve diğer mineraller beyaz, pembe, yeşil ve gri olabilir. Yer kabuğundaki en yaygın kayalardan biri olan Granit Parke Taşları, oyma ve patlatma yoluyla dekorasyon ve kaplama için kullanılmaktadır. Yapıldığı bölge ve ihtiyacına göre birçok kaldırım taşı modelleri üretiyoruz.

Doğal Kaldırım Taşı

Parke taşları doğal kırma yöntemleriyle granitten imal edilmekte ve yol kaplamada estetik olarak çok ekonomik olarak kullanılmaktadır. Taş ocaklarının olduğu yerlerde, granit kıta kabuğunun kısmen erimesi ile oluşur ve vasıflı işçiler tarafından üretilir.

Granit kaynağından çıkarılan hammaddeyi işleyip parke taşı haline getirdikten sonra dışarıda birçok yerde örneklerle karşılaşıyoruz. Başlangıçta işlenmeden önce granit olan Arnavut taşı, bazalt, andezit, dere ve dağ taşları gibi doğal taşlardan da yapılabilir.

Firmamız kapsamlı ve detaylı doğal yaş hizmetleri vermektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız her ebatta granit, bazalt, andezit ve diyabaz küplerinin üretimini sağlamaktadır. İşletmelerinizin, park ve bahçelerinizin önünde harika bir görünüm sağlayan ürünlerimiz yüksek kalitede üretilerek sizlere sunulmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak birçok model ve desen hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Kaldırım Taşı Desenleri
Kaldırım Taşı Desenleri

Kaldırım Taşlarının Özellikleri

Yağmur suyunun akışını kolaylaştırır. Nemi emer. Dökülmeye dayanıklıdır. Suyun ağaçların köklerine ulaşmasını sağlar. Bu nedenle yağışların en çok olduğu bölgelerde tercih edilmektedir. Belediyeler tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden biri de altyapı çalışmalarının yoğun olduğu alanlarda kazı yapılmasını kolaylaştırmasıdır. Nostaljik bir atmosfer sağladığı için turistik mekanlarda da tercih edilmektedir. Sökmek ve yeniden takmak çok kolaydır.

Ürünlerimiz, herhangi bir darbe almaması için özel teknikler kullanılarak sevk edilmektedir. İster küçük ister büyük ölçekli sipariş edin, kaldırım taşlarını size en iyi şekilde teslim etmek bizim sorumluluğumuzdur. Ürettiğimiz, kestiğimiz ve işlediğimiz firmamızda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bir yanıt yazın