İstikbal Yatak Odası Modelleri

Luxe serisi anlatarak başlanabilir. Rahat aynı zamanda şık, biraz klasik ama aynı zamanda modern tarzın birleşmesiyle oluşan Luxe serisi, insan sağlığına zarar vermeyecek, kanserojen maddeler içermeyen E1 standartlarına uygun olarak üretilir. Bu özellikleri yazılan malzemelerin ilk avantajı ilk etapta kolay silinebilir, temizlenebilir ve leke tutmaması olmasıdır. Aynı zamanda sürtünme, yanma, çizilmeye karşı dayanıklıdırlar.

Ünite kapaklarında hızlı çarpmaları engellemek için raflı sistem kullanılmıştır. Komodinlerde, tuvalet masada ve gardıroplarda led aydınlatma sistemi, farklı kulplar ve altın çerçeveler ön plana çıkmaktadır.

Kullanılan eşyaların ayakları yerden yüksek olduğu için temizlik aşaması daha kolay yapılmaktadır. Depolama alanı oldukça fazla olan bu model, kullanış açısından çok sık tercih edilir. Aynı zamanda renk, detay uyumu gözden kaçmamalıdır.

Karat Yatak Odası Modeli

İnsan sağlığına zarar vermeyecek, kanserojen maddeler içermeyen E1 standartlarına uygun olarak üretilir. Klasik çizgiler ve avangart tarzın birleştirilmesiyle oluşan bu model, renk ve kullanılan malzeme açısından oldukça şık bir görüntüye sahip. Dolap kapakları üzerinde ihtişamlı detaylar görsel açıdan mobilyayı zenginleştirmektedir. Ünite kapaklarında hızlı çarpmaları engellemek için raflı sistem kullanılmıştır. Kullanılan eşyaların ayakları yerden yüksek olduğu için temizlik aşaması daha kolay yapılmaktadır.

Diego Yatak Odası Modeli

Renk olarak en çok tercih edilen ceviz renk tonu kullanılmış olup, altın rengindeki özel ayakları ve dolapların kulpları mobilyaya hareket katmaktadır. Yine yukarı bahsedilen iki adet modelle ortak olan taraflarından birisi kanserojen madde içermemesi ve E1 standartlarına uygun olarak üretilmesi, diğeri ise temizlik açısından yüksek bacakların kullanılmasıdır.

Gusto Yatak Odası Modeli

Klasik tarzda olan bu takımın rengi fildişi olup, kabartmalı ayaklarıyla oldukça göze çarpar. Komodin aydınlatmasının kendine has tarzı, gardropun oldukça büyük aynası, şifonyerin şıklığı, altın detayları, tuvalet masası hepsi klasik tarzın izlerini taşıyorlar. Gardrobun içerisinde askı aydınlatması olarak yapılan aksesuar içerikli ürünler, ürünün işlevselleğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda dekoratif olarak da hoş görünür. Karyola başlığındaki desenler de, başlığın üzerindeki detaylar da cibinliğe müsait olup, bu tasarımla zenginleştirilebilirler.

Bir yanıt yazın