İstikbal Salon Takımı Modelleri

İstikbal markası evlenecek ve evini yenileyecek kişilerin ilk aklına gelen mobilya markasıdır. Birçok kişi evinin mobilyalarının özellikle de salon takımlarının en güzeli ve en şık olanı olmasını ister. İstikbal uzun yıllardır bu isteğe cevap vermiştir. Vermeye de devam ediyor. Yeni tarzlar ve estetik güzellikten hiç vazgeçmemiştir.

Neden İstikbal Markasını Seçmeliyiz?

Bence en önemli sebebimiz yerli üretim bir marka olmasıdır. Tabi bizim ülkemizde de olduğu için her şehrimize kısa sürede ulaşmaktadır. Özel olarak sipariş verip sonucu kısa sürede de görebiliriz. Uzun süreli olan tecrübelerini de unutmamalıyız. Sorunlarımıza da kısa sürede çözüm bulacaklardır.

Hangi Modelleri Tercih Edebilirsiniz?

Sizler için birkaç modelden bahsetmek isterim.

İlk olarak;

Basel koltuk takımı modelini anlatayım. Bir üçlü bir ikili ve bir de berjerden oluşmaktadır. Deri ve kumaş karışımı ahşap ayakları ile modern bir takımdır. Deri kısmı kol kısımlarında ve minder altlarında bulunuyor. Kumaş kısmı ise iki sırt yastığı ve yan yastıkların da bulunuyor. Hoş bir görünümü var. Yüksek ayaklar, silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu ve yatak olma özelliği de bulunuyor.

Zarafeti Sevenler İçin

Canyon koltuk takımı bir üçlü, bir ikili ve bir de berjerden oluşmaktadır. Kol kısmının zarif ince bir şekli var. Zarif bakır renginde uzun ayakları sayesinde de temizlik yapmak kolay olacaktır. Ben çok severim bu tarzı küçük evi olanlar için çok kullanışlı oluyor.

​​​​​​Baron delux koltuk takımı modelimiz ise diğerleri gibi bir üçlü bir ikili ve bir de berjerden oluşmaktadır. Kolların yan kısmının ortasında şerit şeklinde dikiş detayları bulunmaktadır. Zariflik katıyor. Ayakları farklı bir tasarıma sahip üst kısmında bombelik var. Aşırı hoş duruyor. İki sırt yastığı var. Kare kırlentleri ise kapitone uygulaması ile hoş duruyor. Klasik tarza daha uygun.

Neden İstikbal

İstikbal markası deyince çok çeşitli model ve tarzlar olduğunu tekrar hatırlamalıyız. Salon takımınız göz kamaştıracaktır. Kıskanılacaksınız. Saydığım üç model de kendi tarzları olan salon takımlarıdır. Memnun kalmamanız için hiç bir sebep yok.

Bir yanıt yazın