İkea Salon Takımı Modelleri

Bazı salon takımları tarzı ile bilinir bazıları kaliteleri ile bazıları da markaları ile tanınır. İkea ise marka olarak hayatımızda yerini alıyor. Ürün kalitesi ve şık tasarımları ise göz ardı edilmeyecek incelikte tasarlanıyor. Tasarlanan yastıklar, berjerler, yemek masaları ve salon takımları çok iddialı hazırlanıyor. Bizde sizlere bu yazımızda İkea’nın salon takımı modelleri hakkında bilgi sunacağız.

İkea’nın Renk Skalası

İkea salon takımları modellerinde çoğu kez diğer markaların yanaşmak istemediği renk tonlarını kullanıyor. Bu alınan risk ile de kendini ön plana çıkartmayı başarabiliyor. Berjerler, puflar, koltuk takımları bakımından birbirine uyumlu olan bu durum iddialı bir biçimde salonlarda yerini alıyor.

Klasik İkea Salon Takımı

İkea klasik salon takımlarında oldukça güzel ürünleri bir araya getirmeyi başarıyor. Sırdan bir koltuk takımının yanına konulan yastıkları ile klasik görünen bu tasarımı göze çarptırmayı başarıyor.

Örneğin;

  • Tahta tekli koltukları
  • L olarak tasarlanan koltuk takımları
  • Yatak modeli olarak tasarlanmış koltuk takımları size salon takımınızı yeniletmeyi başarıyor.

Konforlu İkea Salon Takımı

İkea konfor açısından da oldukça başarılı bir marka örneğin koltuk tasarımında kullanılan kılıflar fermuarlı olarak tasarlanmıştır.

Günlük yaşantı da işleri kolaylaştıracak şekilde tasarımları mevcut bu bakımdan koltuklar da ise;

  • Uzun bacaklı veya kısa bacaklı koltuk takımları mevcuttur.
  • Geniş yastıkları, yumuşak halleriyle oldukça konfor sağlıyor.
  • Sinema gecenizde uzun yatak formatında kullanabileceğiniz salon takımları da bulunuyor.
  • Misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz konforlu ama gösterişli, rahat bir takımda bulabiliyorsunuz.

Havalı İkea Salon Takımları

İkea havalı olmak bakımından da kendini salon takımlarında da gösteren bir markadır.

Hem sade hem de havalı olmayı başarıyor.

Örneğin:

  • Klasik görünüşe sahip bir koltuk takımına dikilen bir yastık veya yanına konulan bir berjer veya puf ile havalı görünüşü elde ediyor.
  • Renklerin uyumunu çok iyi kullanıyor ve cesaret edilemeyen renkleri bir araya getirip salon takımını havalı görünmesini sağlıyor.

​​​​​​İkea salon takımları modelleri bu şekilde oldukça şık, konforlu alışığın dışında tasarlanmış modelleri ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. İkea mağazalarını gezerek daha fazla modele de ulaşmanız mümkündür.

Bir yanıt yazın