İkea Mutfak Modelleri

Mapa Mobilya ve Pazarlama A.Ş. Türkiye’de ilk mağazasını 2005 yılında İstanbul Ümraniye’de açtı. Ardından İstanbul’a iki mağaza daha açan firma, İstanbul’da 3 sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 1’er. Onların dışında Adana ve Bodrum’a birer “Sipariş ve Teslimat Noktası“ açtı. Bunların dışında internet mağazası ile hizmet alanını genişletti. Kaliteli ve uygun fiyatları ve binlerce ürün seçeneğiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hayalini Kurduğunuz Mutfak İkea’da

Mutfak özellikle ev hanımlarının en çok özen gösterdiği üzerine titrediği yerdir. Büyük öneme sahip olan bu alan, çok iyi düşünülüp kullanan kişiye en uygun şekilde dekore edilmelidir. Bu nokta’da ikea çok cazip fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle, hayalini kurduğunuz mutfağı size sunuyor.

Genelde iki çeşit model ismini sıklıkla duyuyoruz;

  • Modern mutfak
  • Klasik mutfak

Bunların dışında, Amerikan mutfak, açık mutfak ve kapalı mutfak modelleri de ön plana çıkıyor.

Birlikte Olmanın Sıcaklığını Hissetmek

Evet, ikea tam olarak bu prensip ile yola çıkarak, mutfağınızı daha sıcak daha kullanışlı hale getirmektedir. Katlanabilir ekstra kanatlı masası sayesinde 4 kişi rahatlıkla yemek yiyebilir ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu katlanan masa ve bunun dışına üst üste koyulabilen tabureler sayesinde, gün içerisinde daha fazla hareket alanına sahip olup, sadece yemek pişirirken veya yerken değil gün içerisinde dahi kullanabilirsiniz.

Mutfakta Ek Depolama Alanlarına ne dersiniz?

Tekerlekli mutfak adaları mutfağınıza renk katmakla birlikte tekerlekleri sayesinde gün içerisinde istediğiniz gibi konumlandırabilir, yemek sırasında servis yapabilir ve aynı zamanda mutfakta daha fazla depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Mutfak Mobilyası Seçimi Nasıl Olmalı?

Özellikle dikkat edilmesi gereken husus, kullanışlı olması ve göze hoş görünmesidir. Duvarımızın rengi, mutfakta kullandığınız ekipmanlarınız ile uyumu göz zevki açısından oldukça önemlidir. Kullanışlı ve aynı zamanda renk uyumunun yakalandığı mutfağınız ile fark yaratabilirsiniz.

Mutfak Fiyatları

Tercih edilen dekorasyon, kullanılan malzeme çeşitliliği fiyatı belirleyen ana unsurlardır. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan ikea’da. Her eve ve keseye uygun ürün bulmak mümkündür.

Bir yanıt yazın