En Güzel Yatak Odası Takımları

Yatak odası seçimi yaparken gardırop, şifon yer, yatak, yatak başlığı, makyaj masası, takı dolabı, puf ve tuvalet aynası gibi birbirinden farklı parçalara dikkat edilmelidir.

Gardırop ve Dolaplar

Yatak odasında her sabah uyanıp işe gitmeden önce karşısında dakikalarca durup ne giyeceğim diye düşünüp sürdüğümüz en önemli parçalardan biridir ve kıyafetlerin birçoğunu toplayarak bizlere kolaylık sağlayan bir parçadır

Gardırop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Gardırop un kaç bölmeden oluşacağı ikili üçlü dörtlü
  • Sürgülü dolaplar çekmeceli dolaplar aynalı dolaplar
  • MDF gardırop modelleri, sunta gardırop modelleri, lake gardırop modelleri, ahşap gardırop modelleri tüm bu sayılan seçimlere göre sizin tarzınızı en iyi yansıtan modelleri kendiniz belirleyecek seçebilirsiniz.

Şifonyer

Gardıroptan sonra yükümüzü taşıyan en önemli ürünlerden birisi şifon yerdir. Şık ve kullanışlı bir şifon yer hem yatak odanızın güzelliğini tamamlayacak hem de giysi depolama ürününüz olacaktır. Şifon yer genellikle bayanların üzerine makyaj malzemesi yerleştirdiği bu parçadır. Bu yüzden kimi zaman makyaj masası olarak ta nitelendiriliyor.

Şifonyer Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odanızın yerleşim planından yola çıkarak şifonyerin ölçüsüne dikkat etmelisiniz. Küçük yatak odasına sahip iseniz aynalı şifon yer modellerinden tercih ederek alabilirsiniz. Depolanacak eşyanıza göre iki çekmeceli üç çekmeceli dört çekmeceli beş çekmeceli olarak alabilirsiniz. Seçiminize göre sizin tarzınızı yansıtan şifon yeri kendinizi belirleyerek alabilirsiniz.

Komidinler

Yatakların başucunda ki üst baştaki yerlerini alan komidinler komatlar genellikle bir veya iki çekmeceli olarak üretilirler. Odamızın büyüklüğüne ve darlığına göre genellikle iki tane tercih edilerek alınır. Kullanışlıdır ve genellikle iç çamaşırları konulurken istediğiniz eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

Yatak Odası Önerisi

Klâsik yatak odası tercihimdir diyorsanız Avangarde yatak odası tam size göre tasarlanmıştır. Sıradan sade bir yatak odası istiyorsanız retro yatak odası modellerine bakabilirsiniz. Göz yormayan sadelik ten yana bir yatak odası düşünüyorsanız countr yatak odası tam size göredir. Perde, halı, aksesuarlar tüyleriniz eğer abartılı ve renkli kullanmak istiyorsanız beyaz yatak odası seçmelisiniz ki göz yormadan sade ve şık bir oda yakalayın.

Bir cevap yazın