En Güzel Mutfak Modelleri

Günümüz modası değişmektedir. Evlerimizde özen gösterdiğimiz yerlerden biridir. Mutfaklarımızda yerimiz daha şık sade ve kendini rahat temizliği kolay bir dolaplara ve ankastreye bırakıp sadeliği şıklığı zarafeti yansıtmaktadır. Gelelim en güzel mutfak modelleriyle ilgili birkaç fikir vermeye.

İspanyol Alviç Kapaklı Mutfak Modeli

​​​​​​Bu modelimizde dolapta kulplar yoktur ve otomatik olarak el dokunması ile açılıp kapanmaktadır. Düz sade yüzeysel olarak hiçbir pürüzlü yani görüntü kirliliği yoktur. Tezgâh mermerleri ile takım yaparak sade şık bir görünüm yaratarak ferah bir ortam hazırlamak mümkündür. Mutfakta en önemli yer dolaptır.

Dolabı ne kadar kaliteli ve güzel seçer isek sonrasını uydurmak daha kolay bir hâl alacaktır. Dolap ile ankastrenin rengini zıt yaparsak daha fazla göze güzel hitap edecektir. Dümdüz sade yapmamak gerekir çünkü bir müddet sonra göz yoracak ve bizleri kuşkuya düşürecektir. Masa ve mutfak dolabını zıt yapmamak gerekir çünkü ankastre yeterlidir. Dolap ile masa aynı renk olmalıdır ve fazla sırıtma malıdır.

Lake Mutfak Dolap Modeli

Lake mutfak dolabı ise genelde beyaz renk olur ve sadeliği ile çok güzel bir mutfağa olanak sağlar. Kulp modelleri genellikle gold tarzı seçilir ise tam bir zenginlik havası verir gözü yormaz içinde rahat edebileceğiniz ve çalışabileceğiniz güzel bir yer olur. Dolap ile tezgah arasını koyu yani gri tonları tutarsak ve tezgahında aynı renk olmasını sağlarsak güzel bir görünüm sağlarız. Maliyet açısından biraz pahalıdır bütçeyi zorlar fakat fazla bir önemi yoktur.

Günümüzün birçok saatini mutfakta geçirmekte ve mutfağın güzel olmasını sağlamak bizim elimizdedir. Kişinin tamamen kendi seçimine bağlıdır. Lake dolaplar darbeye karşı hassastır bu yüzden dikkat etmek gerekir. Fazla yağ tutmaz ve temizlik maddesi kullanmaya gerek kalmaz. Pürüzsüz bir görünümü vardır ve hoş bir ortam yaratır. Asma tavan ile bütün hale getirip ve beyaz eşyayı akıllı seçerek loş bir ortam yaratıp mutlu olmamızı sağlar. 2021 de dolap modelleri bu şekilde olur ve maliyet açısından biraz yüksektir.

Bir cevap yazın